DNEVI MEDGENERACIJSKEGA SOŽITJA

Pozdravljeni predsedniki, kot že veste, bodo v ponedeljek 23. maja in v torek 24, maja na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani potekali dnevi Medgeneracijskega sožitja v organizaciji ZDUS,

Program je pester in zanimiv, nastopalo pa bo pa veliko naših članov, kot tudi mladine in mlajših. Poleg aktualnih okroglih miz, bo potekala tudi razstava del, ki so nastale na Likovni koloniji ZDUS Izola 2022 in drugih ročnih del.

Seveda organizator pričakuje številčno udeležbo naših članov. Zato spodbudite svoje člane v DU in izkoristite priložnost za brezplačno vožnjo in obiščite letošnji največji dogodek ZDUS. Zagotovo nam ne bo žal, saj bo zanimivo in pestro. Ob koncu pa si lahko privoščite še lep pred poletni sprehod po našem najbolj zelenem glavnem mestu.

Se vidimo na MOS.

Lep pozdrav vsem,

Robert Plavčak, predsednik PZDU Gorenjske 

 Nazaj